ROWEROWY BYTOM

Wycieczka rowerowa do Psar na zawody Bike Atelier Road Race

Wycieczka rowerowa do Psar na zawody Bike Atelier Road Race

Niedzielna Wycieczka Rowerowa SRB

Serdeczne i rowerowe podziękowania za udział i przekręceniu wspólnie około 50 km: Justyna Baucz Izabela Szczyrba Jacek Herok Roman Badura Bernarda Kielar Za słodkie słodkości Ciastkarni Mariusz Kawiorski

Niedzielna Wycieczka Rowerowa SRB

Niedzielna Wycieczka Rowerowa SRB 19 listopada 2017 roku

Serdeczne i rowerowe podziękowania za udział licznej grupie 🙂

Niedzielna Wycieczka Rowerowa SRB

Serdeczne i rowerowe podziękowania za udział licznej grupie i przekręceniu wspólnie około 75 km

Wycieczka odbyła się 5 listopada 2017 roku

SRB Prezentacja 2017

Stowarzyszenie Rowerowy Bytom Centrum Rowerowe RB Rowerek Roman Badura Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna Bytomski Turystyczny Klub Kolarski „Catena”

Jesienny Bytomski Rajd Rowerowy z ogniskiem

Jesienny Bytomski Rajd Rowerowy z ogniskiem na DSD Dolomity, serdeczne podziękowania za udział.

Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna Centrum Rowerowe RB Rowerek Roman Badura Bytomski Turystyczny Klub Kolarski „Catena” Dolomity Sportowa Dolina.

60-Zakończenie Turystycznego Sezonu Kolarskiego

Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna Centrum Rowerowe RB Rowerek Roman Badura Bytomski Turystyczny Klub Kolarski „Catena”.

Być kobietą, być kobietą – rowerowe wtorki z SRB

Nasze Drogie Rowerzystki! We wtorek 26 września 2017 oficjalnie zakończyłyśmy tegoroczny cykl wycieczek o nazwie ‚Być kobietą, być kobietą – rowerowe wtorki z SRB’.

Impreza, której idea, zasady i cele zrodziły się tak naprawdę na szlaku, podczas górskich wojaży i rozmów. Wspominając pierwszy przejazd musimy cofnąć się aż do 11 kwietnia: wietrzne, mroźne popołudnie, w bytomskim parku zjawiły się raptem dwie osoby – zmarznięta, odziana w kurtkę zimową Basia oraz jak zwykle przyjeżdżająca na styk Justyna. Nie ma bardziej optymistycznego początku jak udział jedynie dwóch prowadzących, prawda? Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć i B. Trasa przejechana, tak łatwo nie odpuszczamy. Następny ‚babski wtorek’ i znów pogoda nie zachęca niską temperaturą i pochmurnym niebem. Mimo to na starcie zjawiają się pierwsze Panie, a łącznie było nas tego dnia 5. Prawdę mówiąc o 3 więcej niż zakładałyśmy… Pierwsze uczestniczki, które pozwoliły uwierzyć, że to jest możliwe, że to może się udać. Cel był prosty. Chciałyśmy przede wszystkim zachęcić Panie do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, oderwania się chociaż na chwilę od codziennych zajęć i obowiązków oraz znalezienia odrobiny czasu dla siebie, dla swojego zdrowia. Ilość osób, które zdecydowały się poświęcić swój czas na wspólne kręcenie przerosła nasze oczekiwania. Z lekką dozą niedowierzania, radości i przerażenia obserwowałyśmy rosnącą liczbę uczestniczek. Nie tylko Panie z Bytomia, ale także z sąsiadujących miast gościły na ‚babskich wtorkach’. Odwiedziłyśmy razem różne miejsca na mapie Bytomia, czasem wypuszczałyśmy się dalej m.in. do Tarnowskich Gór, Chorzowa, Piekar Śląskich czy Świętochłowic. I chociaż nie zawsze sprawy układały się po naszej myśli, chociaż czasem pojawiały się chwile refleksji, to swoim zorganizowaniem i determinacją udowodniłyście, że kto jak kto, ale kobiety potrafią.

Wszystkim Paniom, które wzięły udział w naszych rowerowych wtorkach, z tego miejsca bardzo dziękujemy: za każdy wspólnie przejechany kilometr; za świetne towarzystwo i atmosferę, którą stworzyłyście; za to, że miałyśmy sposobność poznać nowe, ciekawe osoby i nawiązać nowe znajomości; za pokazanie, że nawet w trudnych chwilach można na siebie liczyć; za Wasz poświęcony czas i za te nasze babskie pogaduchy, ale przede wszystkim dziękujemy, że byłyście, bo to dzięki Wam mogłyśmy realizować nasz pomysł. Kończymy sezon na rowerowe wtorki patrząc optymistycznie na przyszły rok , a także mamy nadzieję, że w międzyczasie zobaczymy się na rajdach i wycieczkach. Na wiosnę wracamy z nowymi siłami i pomysłami. Do zobaczenia na trasie! Zespół SRB

Kierunek-Żarki

Dzisiaj jechaliśmy kibicować Najlepszym

18 Bytomski Rodzinny Rajd Rowerowy 27-08-2017

Serdeczne podziękowania dla Wszystkich Uczestników 🙂 za kolejny Rodzinny Rajd, było nas ponad 95 🙂

Było słonecznie, ciepło, rodzinnie i rowerowo. Podziękowania dla: grupy wspierającej Stowarzyszenie Rowerowy Bytom, za słodki poczęstunek M1 Bytom, za nasze bezpieczeństwo Policji, za medyczne wsparcie firmie Promed Bytom.